Hemen Ara +90 (212) 570 60 47

Email! [email protected]

Hakkımızda

Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız! Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

2006’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik Royal, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Profesyonel Bilgilendirme

Estetik Royal, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü  sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alınır. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi verilir; artılar ve eksiler kapsamlı olarak anlatılır. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirilir.

Teknolojik Üstünlük

Günümüzün estetik cerrahi ve estetik standartlarında şüphesiz ki teknolojinin önemli bir yeri bulunmakta. Estetik Royal, teknolojik altyapısını her yıl geliştirirken, dünya ile eşzamanlı olarak teknoloji transferleri yapar.

Kliniklerde kullanılan tam donanımlı cihazlar, anestezi üniteleri, liposuction operasyonlarına yeni bir boyut getiren lipomatik cihazı, FDA onaylı Diod lazer ve daha birçok teknolojik altyapı, dünyanın önemli estetik merkezleriyle aynı anda ve Türkiye’de ilk kez Estetik Royal bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Mükemmeli Arayan Bilimsel Yaklaşım

Estetik Royal, dünyadaki benzerleriyle eşdeğer, yenilikçi, bilimsel ve modern bir ihtisas kliniği olarak kuruldu ve uzmanlık alanında birçok başarıya imza attı. Bugüne kadar gerçekleştirilen sayısız operasyonlarda hep hayal edilen, kusursuz sonuçlara ulaşıldı.

Estetik Royal, en büyük yatırımı akademik bilgiye yapıyor. Estetik grubun tüm uzmanları, her yıl düzenli olarak Türkiye ve dünya çapında gerçekleştirilen akademik toplantılara katılıyorlar. Yeni gelişmeler takip edilirken, kongre, sempozyum ve workshop’larla uzmanların bilgi ve tecrübeleri güncelleniyor.

Güven ve Konfor

Estetik Royal, mükemmeli arayan anlayışının bir uzantısı olarak sadece estetik operasyonların değil, büyük ölçekli birçok cerrahi operasyonun da yapılabileceği modern ameliyathaneleri bünyesinde barındırır. Kliniklerin güvenlik standartları, dünyanın en saygın estetik merkezleri ile aynı ölçülerde tutulmaktadır.

Estetik operasyon yaptırdıktan sonra, kliniklerde misafir edilen hastalarımız için, uzman sağlık personeli gözetiminde 24 saat tüm ihtiyaçlarının karşılandığı, maksimum konforlu hasta odaları bulunur.

Rahatlığın Güler Yüzü

Estetik Royal, farklılığının bir uzantısı olarak tüm hastalarının kendisini iyi ve özel hissetmesini sağlar.

Estetik Royal’in kapısından girdiğiniz andan itibaren her şey, hayal ettiğiniz gibi planlanır. Klinikler; hasta kabul salonları, lazer epilasyon üniteleri, muayenehane birimleri, dekorasyon ve donanımlarıyla kişisel mutluluğunuz için planlanmıştır.

Estetik Royal’da ayrıcalıklı tedavi ve bakımın keyfini sürün!